Albert Heijn geeft kijkje achter de schermen
Edward Both, directeur Talent & Organisatie, vertelt over de documentaire ‘Meer dan super’.
Albert Heijn lanceerde de documentaire ‘Meer dan super’, waarin het dagelijks leven van acht medewerkers centraal staat. De film laat zien dat werken bij Albert Heijn meer is dan een baan: collega’s met diverse achtergronden dragen samen bij aan de missie Samen beter eten bereikbaar maken. Voor iedereen.
Met 125.000 medewerkers en de recente opening van de 1.250ste winkel wordt stilgestaan bij hun betekenisvolle rol in de samenleving. De documentaire toont een etmaal achter de schermen, van nacht tot nacht, en belicht zowel het werk als de verbindende kracht van eten en drinken.
De voice-over is ingesproken door André van Duin, die met zijn herkenbare stem de persoonlijke verhalen van de medewerkers extra lading geeft.
Lees meer: https://www.levensmiddelenkrant.nl/albert-heijn-geeft-kijkje-achter-de-schermen